HPC 8040NV-2R2M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 8040NV-2R2M
JLCPCB Part #
C17565481
Package
3131
Description
11.5mΩ 2.2uH 6.9A 9.2A AEC-Q200 ±20% 3131 Power Inductors ROHS