HPC3010TF-3R3M
MFR.Part #
HPC3010TF-3R3M
JLCPCB Part #
C155113
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.3A 156mΩ 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS