LSXNH8080YBL2R2NJG
MFR.Part #
LSXNH8080YBL2R2NJG
JLCPCB Part #
C5789137
Description
2.2uH 6.3A 8.1A 9mΩ ±30% 3131 Power Inductors ROHS