TMIM 252010A-1R0MG
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMIM 252010A-1R0MG
JLCPCB Part #
C17443372
Package
1008
Description
1uH 3.8A 45.6mΩ 4A ±20% 1008 Power Inductors ROHS