HPC5020B-100M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC5020B-100M
JLCPCB Part #
C304358
Package
SMD
Description
1.3A 1.45A 10uH 120mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS