HPC3015TF-100M
MFR.Part #
HPC3015TF-100M
JLCPCB Part #
C304346
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 230mΩ 710mA 750mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS