WCM3216F2SV-222T02
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM3216F2SV-222T02
JLCPCB Part #
C357321
Package
SMD,3.2x1.6x2mm
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10MΩ 2 2.2kΩ@100MHz 200mA 50V 80V SMD,3.2x1.6x2mm Common Mode Filters ROHS