FPI0403F-220M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FPI0403F-220M
JLCPCB Part #
C304283
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1A 22uH 350mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS