FCM2012HF-152T03
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FCM2012HF-152T03
JLCPCB Part #
C155074
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5kΩ@100MHz 350mA 500mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS