TMPC 0605HV-470MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0605HV-470MG-D
JLCPCB Part #
C17329782
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.9A 2.7A 330mΩ 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS