TMIM 201610A-1R0MG
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMIM 201610A-1R0MG
JLCPCB Part #
C17322283
Package
0806
Description
1uH 3.2A 3.8A 59mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS