HCB3216KF-221T30
MFR.Part #
HCB3216KF-221T30
JLCPCB Part #
C357015
Description
-40℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 3A 40mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS