MF025M331F12TKKKSOOR
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
MF025M331F12TKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707873
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 25V 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS