CK025M470E5APKKKV00R
MFR.Part #
CK025M470E5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935117
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 5.4mm 6.3mm 70mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS