CK035M100D5APKKKV00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CK035M100D5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935107
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 28mA@120Hz 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS