CD016M221E7DPE50V00A
MFR.Part #
CD016M221E7DPE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 220uF 280mA@100kHz 6.3mm 7.7mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS