SLT7584V351MBP
MFR.Part #
SLT7584V351MBP
JLCPCB Part #
C22364606
Package
Plugin,84x75mm
Description
15mΩ 350uH 63A Flat-wire wound inductor ±15% 插件,84x75mm Power Inductors ROHS