SLO1050H470MTT
MFR.Part #
SLO1050H470MTT
JLCPCB Part #
C878331
Package
SMD,11.2x10mm
Description
127mΩ 3.7A 4.5A 47uH ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS