SLW252012P4R7MST
MFR.Part #
SLW252012P4R7MST
JLCPCB Part #
C207869
Description
1.25A 1.9A 260mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS