SMW3216C600ATE
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW3216C600ATE
JLCPCB Part #
C2692207
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.7Ω 10MΩ 125V 2 200mA 50V 60uH@100kHz SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS