SLO1513T100MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO1513T100MTT
JLCPCB Part #
C22370522
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
10uH 19A 27A 7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS