SCC1005CR22JSP
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCC1005CR22JSP
JLCPCB Part #
C219677
Package
0402
Description
100mA 220nH 450MHz 4Ω 8@100MHz Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS