SMM2012M900DTE
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMM2012M900DTE
JLCPCB Part #
C41407012
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 10V 25V 400mA 400mΩ 90Ω@100MHz 0805 Common Mode Filters ROHS