SCC0603C4N7SSP
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCC0603C4N7SSP
JLCPCB Part #
C412065
Package
0201
Description
13@500MHz 220mA 4.7nH 450mΩ 6.2GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS