SMW4015S851KTT
MFR.Part #
SMW4015S851KTT
JLCPCB Part #
C7463383
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 150V 2A 40mΩ 60V 850Ω 4015 Common Mode Filters ROHS