SLW3012P3R3MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLW3012P3R3MST
JLCPCB Part #
C411934
Package
SMD,3x3mm
Description
129mΩ 2.6A 2A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS