SLB2212P100MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLB2212P100MTT
JLCPCB Part #
C2842795
Package
SMD,22.5x22mm
Description
10uH 21A 26A 3.4mΩ ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS