SLW252012S3R3MST
MFR.Part #
SLW252012S3R3MST
JLCPCB Part #
C206313
Description
1.04A 1.8A 216mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS