SLO0415S1R0MTT
MFR.Part #
SLO0415S1R0MTT
JLCPCB Part #
C325988
Package
SMD,4.3x4mm
Description
1uH 39mΩ 4A 6A ±20% SMD,4.3x4mm Power Inductors ROHS