SLT050125T100MUB
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLT050125T100MUB
JLCPCB Part #
C326008
Package
Plugin
Description
10mΩ 10uH 5A Toroidal inductor ±20% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS