SLO0312T2R2MTT
MFR.Part #
SLO0312T2R2MTT
JLCPCB Part #
C19192528
Package
1210
Description
2.2uH 3.6A 4.6A 70mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS