SLO0880T4R7MTT
MFR.Part #
SLO0880T4R7MTT
JLCPCB Part #
C22370521
Package
SMD,8.9x8.5mm
Description
10.5A 17A 4.7uH 9.8mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.9x8.5mm Power Inductors ROHS