SCA1812H22NGTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCA1812H22NGTT
JLCPCB Part #
C5178931
Package
SMD,4.9x3.8mm
Description
100@150MHz 22nH 3.2GHz 3A 4.2mΩ ±3% SMD,4.9x3.8mm Inductors (SMD) ROHS