SLO1010T100MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO1010T100MTT
JLCPCB Part #
C22370519
Package
SMD,11.9x11mm
Description
10uH 11.5A 13.75mΩ 14.6A Molded Inductor ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS