SLO0660T220MTT
MFR.Part #
SLO0660T220MTT
JLCPCB Part #
C22370515
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
22uH 3.8A 4.8A 60.63mΩ Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS