SLO0412T3R3MTT
MFR.Part #
SLO0412T3R3MTT
JLCPCB Part #
C22386594
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
145mΩ 2.7A 2A 3.3uH Molded Inductor ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS