SLB2212P6R8MTT
MFR.Part #
SLB2212P6R8MTT
JLCPCB Part #
C2842794
Package
SMD,22.5x22mm
Description
2.1mΩ 28.5A 31A 6.8uH ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS