SLT038125T150MUB
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLT038125T150MUB
JLCPCB Part #
C325994
Package
Plugin
Description
15uH 27mΩ 4A Toroidal inductor ±20% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS