SLD10D40S-470MTT
MFR.Part #
SLD10D40S-470MTT
JLCPCB Part #
C182151
Package
SMD,10.5x10.11mm
Description
128mΩ 2.1A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.11mm Power Inductors ROHS