SLB1050P3R2MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLB1050P3R2MST
JLCPCB Part #
C22440806
Package
SMD-3P,10.6x10.6mm
Description
15A 3.2uH 5.4mΩ 8.5A ±20% SMD-3P,10.6x10.6mm Power Inductors ROHS