SLW252012P1R5MST
MFR.Part #
SLW252012P1R5MST
JLCPCB Part #
C207866
Description
1.5uH 2.4A 3.5A 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS