SCA1111H33NJTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCA1111H33NJTT
JLCPCB Part #
C5356615
Package
SMD
Description
2.3GHz 200@400MHz 33nH 4.8A 9.5mΩ ±5% SMD Inductors (SMD) ROHS