P1812R-823G
MFR.Part #
P1812R-823G
JLCPCB Part #
C17434220
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
200mA 267mA 3.648Ω 82uH ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS