SCA1812H27NGTT
MFR.Part #
SCA1812H27NGTT
JLCPCB Part #
C5178932
Package
SMD,4.9x3.8mm
Description
100@150MHz 2.7GHz 27nH 3.5A 4mΩ ±3% SMD,4.9x3.8mm Inductors (SMD) ROHS