SLO1010T150MTT
MFR.Part #
SLO1010T150MTT
JLCPCB Part #
C22370518
Package
SMD,11.9x11mm
Description
12.5A 15uH 19.3mΩ 9.9A Molded Inductor ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS