SWPA8040S680MT
MFR.Part #
SWPA8040S680MT
JLCPCB Part #
C36418
Package
SMD,8x8mm
Description
1.25A 1.45A 255mΩ 68uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS