MWSA0518-4R7MT
MFR.Part #
MWSA0518-4R7MT
JLCPCB Part #
C2680667
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.5A 4.7uH 4A 85mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS