SWPA3012S390MT
MFR.Part #
SWPA3012S390MT
JLCPCB Part #
C96838
Package
SMD,3x3mm
Description
1.729Ω 300mA 370mA 39uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS