SWPA8040S5R6NT
MFR.Part #
SWPA8040S5R6NT
JLCPCB Part #
C96972
Package
SMD,8x8mm
Description
27mΩ 3.85A 5.6uH 6A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS