SDFL1608P2R2KTF
MFR.Part #
SDFL1608P2R2KTF
JLCPCB Part #
C918999
Package
0603
Description
1.15Ω 15mA 2.2uH 35@10MHz 70MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS